Ogniem i Mieczem - Mount & Blade Galeria Filmy
 
Dostępna w sprzedaży: od 4 grudnia 2009

Wersja językowa: kinowa (polskie napisy)

Wydanie / seria: Edycja Premierowa

Cena sugerowana: 79,90 zł

Kup w EMPiK.com
 
Dostępna w sprzedaży: od 4 grudnia 2009

Wersja językowa: kinowa (polskie napisy)

Wydanie / seria: Edycja Kolekcjonerska

Cena sugerowana: 139,90 zł

Kup w EMPiK.com

Akcja gry przenosi Gracza na targane krwawymi konfliktami tereny dawnej Rzeczypospolitej z czasów "Potopu" i "Ogniem i Mieczem". W tych niespokojnych wojennych czasach naprzeciw siebie w starciu o dominację w regionie stają potęgi ówczesnego świata. Chwiejąca się w posadach, lecz nadal silna Rzeczpospolita Obojga Narodów, rosnąca z każdym dniem w potęgę carska Ruś, nowoczesna i głodna nowych terenów Szwecja , dzika, nieokiełznana kozacka Ukraina oraz Chanat Krymski - odwieczny wróg całej chrześcijańskiej Europy.

Ogniem i Mieczem łączy w sobie dynamiczne, epickie bitwy w których może jednocześnie uczestniczyć do kilkuset zbrojnych a gracz znajduje się w samym środku dowodząc i walcząc z końskiego grzbietu. Rozbudowany wątek fabularny, pozwalający zmienić historię XVII wieku w zależności od tego po której stronie konfliktu opowie się gracz. W grze znajdziemy liczne odwołania do prozy Henryka Sienkiewicza, napotkamy zarówno postacie historyczne jak i fikcyjne znane z kart książki. Będziemy mogli zwerbować, rozwijać, wyposażyć i osobiście pokierować w bitwie kompanią kilkudziesięciu zbrojnych, rekrutowanych z ponad setki dostępnych w grze jednostek.

Gra powstała w oparciu o rewolucyjny system rozgrywki wielokrotnie nagradzanej i niezwykle cenionej przez graczy produkcji Mount&Blade, która przez magazyn Play została uznana za "Zaskoczenie Roku 2008" a czytelnicy portalu gamecorner.pl wybrali ją grą roku 2008.

Uwaga: Mount&Blade: Ogniem i Mieczem jest w pełni samodzielną produkcją i nie wymaga wersji podstawowej do uruchomienia.
  • Otwarty świat gry, w którym gracz w pełni kieruje swoim losem i w którym można zmienić historię Polski i Europy !
  • Unikalny system walki bronią białą i palną oraz doskonale oddany model jazdy konnej
  • Ogromna różnorodność uzbrojenia! Od długich kopii husarskich, po szable,buzdygany i muszkiety, każda z własnymi charakterystykami, słabymi i mocnymi stronami.
  • Bogata i pełna odwołań do trylogii Sienkiewicza fabuła gry, pełna bohaterów niezależnych znanych z filmów Jerzego Hoffmana i książek Henryka Sienkiewicza
  • Rozbudowany system rozwoju postaci, bez ograniczającego systemu klas znanego z klasycznych produkcji RPG
  • Swoboda interakcji z setkami postaci! Rozbudowane dialogi stylizowane przez samego mistrza prozy sarmackiej Jacka Komudę.
  • Jedyna gra pozwalająca osobiście poprowadzić szarżę Husarii i rozbić w pył wrogów Rzeczypospolitej
  • Niskie wymagania sprzętowe
Wymagania sprzętowe:

Windows XP SP2 Pentium IV 1.5 GHz 1Gb RAM Karta graficzna 128 Mb DVD-ROM DirectX 9.0c
 
 
  Taleworlds Entertainment Snowberry Connection CDProjekt  
CDProjekt © 2009-2012